پوشک کالمرز سری دوستدارکودک سایز 1

پوشک کالمرز سری کتان سایز 1

نوزادان با تولد خود به زندگی روزمره ما شادی و نشاط وصف ناپذیری هدیه می دهند .در کنار همه ی این شادی ها مراقبت از نوزاد از اهمیت زیادی برخوردار است . یکی از وسایل مراقبتی بهداشتی نوزادان و کودکان پوشک بچه است . پوشک کالمرز یکی از برندهای باکیفیت پوشک بچه در ایران است . بسیاری از مادران در انتخاب پوشک مناسب برای فرزند دلبند خود دچار مشکل می شوند . از این رو انتخاب یک پوشک بچه مناسب برای کودک بسیار مهم است . مواردی که باید در خرید این محصول رعایت کرد عبارتند از :

1-انتخاب پوشکی که از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در تولید آن استفاده شده باشد .

2- داشتن لایه سبز جاذب و پودر جاذب برای جلوگیری از نشت رطوبت به بیرون از پوشک .

3- کش های کناری پوشک که باید نرم و انعطاف پذیر باشد .

4- البته قیمت مناسب در کنار کیفیت مطلوب

پوشک بچه کالمرز سری دوستدارکودک

کالمرز یک برند ایرانی پوشک بچه است که متعلق به شرکت کالمرز می باشد .این شرکت با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و درجه یک اقدام به تولید پوشک کامل بچه و پوشک ساده کرده است .

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و لایه ضد حساسیت باعث می شود تا این پوشک برای کودکان حساسیتی ایجاد نکند و پوست کودک دلبند شما دچار آسیب نشود .شرکت کالمزر پوشک بچه سری دوستدارکودک را بعد از کنترل کیفیت به بازار عرضه کرده است که به خاطر وجود لایه سبزرنگ و لایه تنفسی مانع از نشت رطوبت به بیرون می شود و هم چنین جریان هوا به داخل پوشک بهتر صورت می گیرد . چسب های کشسانی و نرم و لطیف بودن پوشک باعث می شود که کودک احساس بهتری داشته باشد و بتواند راحت تر به جنب و جوش و بازی بپردازد .

پوشک کالمرز سری دوستدارکودک سایز 1 بسته 24 عددی در سایز خیلی کوچک می باشد که برای کودکانی با وزن 2 تا 5 کیلوگرم مناسب است .

ویژگی های پوشک کالمرز :

1- نوارهای چسبدار 

نوارهای قابل باز و بسته شدن. مکرر جهت تشخیص خشکی و خیسی پوشک و تنظیم مجدد آن .

2- لایه محافظ عمودی

پوشک کالمرز با لایه محافظ عمودی از بروز رطوبت به پاهای کودک جلوگیری می کند .

3- لایه توزیع کننده و عبور دهنده .

لایه ای نسبتا ضخیم از الیاف پلی استر یا پلی پروپلین ظریف می باشد. این لایه به منظور جذب سریعتر و ایجاد حالت ارتجاعی در پوشک است. از دیگر فواید این لایه خشک و طبیعی نگه داشتن. پوست لطیف فرزند شما می باشد .

4- نوار چسب طرحدار .

این نوار چسب در جلوی پوشک قرار دارد .این چسب باعث می شود.با باز و بسته نمودن های مکرر از پاره شدن جلوگیری کند .

5- پودر جاذب جهت جذب سریع .

فروشگاه اینترنتی دیجی 20

فروشگاه اینترنتی دیجی 20 نماینده رسمی شرکت کالمرز می باشد که محصولات کالمرز را ارائه می کند شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت دیجی 20 پوشک کالمرز سری دوستدارکودک سایز 1 را ببینید و خرید خود را تنها با چند کلیک ساده انجام دهید .

هم چنین می توانید مقاله ما درباره پوشک کالمرز سری دوستدارکودک سایز 2 را نیز ببینید.

شماره تماس :

02133008420 – 09196079872

نشان اینستاگرام :

poshak_kalmerz@

digi20site@