پوشک کالمرز سری اقتصادی سایز 3

پوشک کالمرز سری غیر کتان سایز 3

معمولا مادران برای انتخاب یک پوشک بچه مناسب همیشه بر سر چند راهی انتخاب بین برندهای مختلف قرار می گیرند . ما به شما پوشک کالمرز سری اقتصادی را پیشنهاد می کنیم . آنچه از یک پوشک خوب مورد انتظار است داشتن کیفیت خوب در ازای قیمت مناسب است .زیرا در شرایط اقتصادی فعلی کم کردن هزینه ها برای خانواده هایی که دارای نوزاد هستند امر ضروری است . این خواسته توسط شرکت کالمرز اجابت شده است . کالمرز سری اقتصادی سایز 3 در بسته بندی جذاب 38 عددی در سایز متوسط برای کودکانی با وزن 4 تا 9 کیلوگرم مناسب می باشد .

درباره پوشک کالمرز سری اقتصادی

محصولی که در اینجا به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم پوشک کالمرز سایز 3 بسته 38 عددی سایز متوسط است . سری اقتصادی پوشک کالمرز بسیار نرم و لطیف است تا محافظ پوست کودک باشد و کودک بتواند به راحتی به بازی و جست و خیز بپردازد . هم چنین این سری از پوشک کالمرز دارای لایه بیرونی پلاستیکی طرح دار قابل نفوذ هوا می باشد .لایه سبز جاذب ، لایه تنفسی و پودر جاذب نیز از دیگر ویژگی های این محصول است .

پوشک کالمرز تولید شده توسط کارخانه کالمرز می باشد که بعد از انجام آزمایش های مختلف برای تعیین کیفیت و دوام پوشک و راحتی و نرم بودن آن برای کودکان تولید شده است و روز به روز به کیفیت آن افزوده شده است تا در نهایت محصولی که در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد مطلوب مشتریان باشد .

کالمرز در دیجی 20

بهترین قیمت پوشک کالمرز سایز 3 بسته 38 عددی سری اقتصادی را می توانید در فروشگاه اینترنتی دیجی 20ببینید .دیجی 20 یک عمده فروشی آنلاین می باشد و محصولات در آن به صورت عمده عرضه می شود . دیجی 20 نمایندگی پوشک بچه کالمرز را در اختیار دارد و بهترین قیمت ها را ارائه می دهد . خرید پوشک از یک عمده فروشی آنلاین می تواند بهترین گزینه برای کاهش هزینه ها باشد.

فروشگاه اینترنتی دیجی 20 نماینده رسمی شرکت کالمرز می باشد که محصولات کالمرز را ارائه می کند شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت دیجی 20 خرید پوشک کالمرز سری اقتصادی سایز 3 را به راحتی و تنها با چند کلیک انجام دهید .

هم چنین می توانید مقاله ما را درباره کالمرز سری اقتصادی سایز 4 را نیز ببینید.

شماره تماس :

02133008420 – 09196079872

نشانی اینستاگرام :

poshak_kalmerz@

digi20site@