پوشک کالمرز سری اقتصادی سایز 3 بسته کوچک

پوشک کالمرز غیرکتان سایز 3 بسته کوچک

پوشک های کالمرز در دو نوع سری پوشک های اقتصادی و سری پوشک های دوستدارکودک توسط کارخانه تولید و بسته بندی می شود .پوشک بچه کالمرز سایز 3 بسته 12 عددی سری اقتصادی سایز متوسط و مناسب برای کودکانی با وزن 4 تا 9 کیلوگرم می باشد. این پوشک توسط مواد اولیه مرغوب و باکیفیت تولید می شود و دارای نشان استاندارد و سیب سلامت می باشد و شما عزیزان می توانید با خیالی راحت این پوشک را برای کودک خود استفاده کنید .

پوشک بچه کالمرز

شرکت کالمرز علاوه بر پوشک های کامل بچه پوشک ساده را نیز در دو سایز بزرگ و کوچک تولید می کند . سری اقتصادی این محصول قیمت پایین تری نسبت به سری دوستدار کودک دارد . نرم و لطیف بودن پوشک باعث شده تا کودک بتواند احساس بهتری نسبت به آن داشته باشد ، لایه بیرونی از پلاستیک طرح دار قابل نفوذ هوا استفاده شده است و هم چنین لایه سبز رنگ و پودر جاذب نیز این اطمینان را به شما می دهد تا از نم ندادن پوشک مطمئن باشید .

قیمت پوشک بچه در بین برندهای مختلف متفاوت است . کالمرز توانسته است با ارائه یک محصول که تمامی شرایط و ویژگی های یک پوشک خوب را دارد به راحتی خود را در بین رقبایی که سال هاست بازار پوشک را به دست دارند قرار دهد . این کارخانه با دانش بالا و تلاش و پشتکار تیم کاری خود سعی بر آن داشته تا با تحقیق پیرامون تولید پوشک بچه ، به تولید پوشک با کیفیت بالا و قیمت مناسب بپردازد .

عمده فروشی آنلاین دیجی 20

فروشگاه اینترنتی دیجی 20 پوشک بچه کالمرز سایز 2 بسته 14 عددی سری اقتصادی را به صورت عمده عرضه می کند . خرید با پایین ترین قیمت و تحویل آن درب منزل می تواند بهترین انتخاب باشد .دیجی 20هم چنین آماده همکاری با سازمان ها ، مراکز بهداشتی و سایر ارگان هایی که نیاز به تهیه عمده پوشک داشته باشند را دارد .

شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت دیجی 20 خرید پوشک کالمرز سری اقتصادی سایز 3 بسته کوچک را به راحتی و تنها با چند کلیک انجام دهید . هم چنین می توانید مقاله ما را درباره پوشک کالمرز سری دوستدار کودک سایز 3 نیز ببینید.

می توانید ما را در اینستاگرام نیز به نشانی digi20site@ نیز دنبال کنید .

شماره تماس :

02133008420 – 09196079872

نشانی اینستاگرام :

poshak_kalmerz@

digi20site@