پوشک بچه کالمرز سایز 2 سری کودک خندان

پوشک بچه کالمرز سری کودک خندان سایز 2

پوشک بچه یکی از ضروریات خانواده هایی است که تازه صاحب نوزاد شده اند و به تازگی فرشته ای زیبا را در کنار خود خواهند داشت . محیا کردن وسایل مورد نیاز کودک نیز از وظایف اصلی والدین می باشد . انتخاب پوشک بچه مناسب نیز در بین برندهای مختلف کار سختی است که پدر و مادرها را درگیر خواهد کرد . خرید پوشک بچه ممکن است تا مدت طولانی لازم باشد تا کودک بتواند به صورت مستقل به دستشویی برود لذا ممکن است هزینه زیادی برای خانواده ایجاد کند . پوشکی که ما به شما عزیزان معرفی می کنیم یک پوشک با کیفیت و البته قیمت مناسب است . پوشک کالمرز سایز 2 سری کودک خندان سایز کوچک می باشد که در بسته های 18 عددی و برای کودکانی با وزن 3 تا 6 کیلوگرم می باشد .

پوشک بچه کالمرز سری کودک خندان

شرکت کالمرز با هدف ارائه یک محصول با کیفیت پوشک جدید کالمرز سری کودک خندان را با بسته بندی جدید تولید کرده است . مزیت سری کودک خندان علاوه بر ویژگی هایی که در زیرذکر شده است داشتن لایه کتان بیرونی می باشد . این لایه به واسطه جنسی که دارد باعث می شود تا نفوذ هوا به داخل پوشک بیشتر و بهتر انجام شود و هم چنین از نشت رطوبت به خارج از پوشک جلوگیری می کند . این لایه هم چنین نسبت به پوشک کالمرز سری دوستدار کودک که لایه بیرونی آن نایلون طرح دار قابل نفوذ هوا می باشد انتقال هوا به داخل پوشک را بیشتر و بهتر انجام می دهد و از گردش هوا بالاتری برخوردار است .

ویژگی های کالمرز سری کودک خندان 

1-نوار چسب کشسان :

نوارهای قابل باز و بسته شدن. مکرر جهت تشخیص خشکی و خیسی پوشک و تنظیم مجدد آن . همچنین کشسانی بودن چسب به کودک این امکان را می دهد که به راحتی بازی و جنب و جوش نماید .

2- لایه محافظ عمودی

پوشک کالمرز با لایه محافظ عمودی از بروز رطوبت به پاهای کودک جلوگیری می کند . هنگامی که رطوبت توسط پودر جاذب پوشک جذب می شود این لایه از برگشت نم به سطح پوست کودک جلوگیری می نماید .

3- لایه توزیع کننده و عبور دهنده .

لایه ای نسبتا ضخیم از الیاف پلی استر یا پلی پروپلین ظریف می باشد . این لایه سبز رنگ می باشد و درون پوشک قابل مشاهده است . این لایه به منظور جذب سریعتر و ایجاد حالت ارتجاعی در پوشک است. از دیگر فواید این لایه خشک و طبیعی نگه داشتن. پوست لطیف فرزند شما می باشد .

4- نوار چسب طرحدار .

این نوار چسب در جلوی پوشک قرار دارد .این چسب باعث می شود با باز و بسته نمودن های مکرر پوشک پاره نشود . که به آن گارد پوشک نیز گفته می شود و محل چسباندن چسب پوشک می باشد

5- پودر جاذب جهت جذب سریع . 

تمامی مایعات ناشی از ادرار کودک توسط پودر جاذب جذب می شود و هر چه مقدار این پودر بیشتر باشد پوشک از جذب بالاتری برخوردار است

6- پوشش زیرین (لایه کتان)

سری کودک خندان از لایه تنفسی کتان بهره می برد که مزیت سری جدید این محصول به سری دوستدار کودک می باشد . این لایه باعث می شود تا گردش هوا در داخل پوشک بسیار بیشتر و بهتر انجام شود و درعین حال اجازه خروج نم از پوشک را نمیدهد . هم چنین نرمی این لایه باعث می شود تا نوزاد احساس بهتری داشته باشد .

خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی 20

فروشگاه اینترنتی دیجی 20 با محصولاتی از قبیل دستمال کاغذی و پوشک بچه و سایر محصولات به شما عزیزان کمک می کند تا محصولات مورد نیاز خود را با قیمت عمده خریداری کنید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید . این یک فرصت استثنایی است پس آن را از دست ندهید .

هم چنین می توانید مقاله دیگر ما درباره پوشک کالمرز سری کودک خندان سایز 3  را ببینید

خرید پوشک کالمرز سایز 2 سری کودک خندان

نشانی اینستاگرام ما : digi20site@