پوشک کالمرز سایز 1 سری کودک خندان

پوشک کالمرز سری کودک خندان سایز 1

خرید پوشک بچه مناسب یکی از دغدغه های والدینی می باشد که دارای نوزاد هستند و به تازگی صاحب فرزند شده اند . انتخاب یک برند خوب در میان اسامی آشنا کار راحتی نیست .به خصوص این که باید پوشک انتخابی برای پوست کودک دلبند شما هم حساسیتی ایجاد نکند . ما به شما عزیزان پوشک کالمرز سایز 1 سری کودک خندان را معرفی میکنیم .این پوشک سایز کوچک می باشد که در بسته های 22 عددی و برای نوزادانی با وزن 2 تا 5 کیلوگرم مناسب می باشد .

پوشک کالمرز سری کودک خندان

شرکت کالمرز با هدف ارائه یک محصول با کیفیت پوشک جدید کالمرز سری کودک خندان را با بسته بندی جدید تولید کرده است . مزیت سری کودک خندان علاوه بر ویژگی هایی که در زیرذکر شده است داشتن لایه کتان بیرونی می باشد . این لایه به واسطه جنسی که دارد باعث می شود تا نفوذ هوا به داخل پوشک بیشتر و بهتر انجام شود و هم چنین از نشت رطوبت به خارج از پوشک جلوگیری می کند . این لایه هم چنین نسبت به پوشک کالمرز سری دوستدار کودک که لایه بیرونی آن نایلون طرح دار قابل نفوذ هوا می باشد انتقال هوا به داخل پوشک را بیشتر و بهتر انجام می دهد و از گردش هوا بالاتری برخوردار است .

ویژگی های کالمرز سری کودک خندان 

1-نوار چسب کشسان :

نوارهای قابل باز و بسته شدن. مکرر جهت تشخیص خشکی و خیسی پوشک و تنظیم مجدد آن . همچنین کشسانی بودن چسب به کودک این امکان را می دهد که به راحتی بازی و جنب و جوش نماید .

2- لایه محافظ عمودی

پوشک کالمرز با لایه محافظ عمودی از بروز رطوبت به پاهای کودک جلوگیری می کند . هنگامی که رطوبت توسط پودر جاذب پوشک جذب می شود این لایه از برگشت نم به سطح پوست کودک جلوگیری می نماید .

3- لایه توزیع کننده و عبور دهنده .

لایه ای نسبتا ضخیم از الیاف پلی استر یا پلی پروپلین ظریف می باشد . این لایه سبز رنگ می باشد و درون پوشک قابل مشاهده است . این لایه به منظور جذب سریعتر و ایجاد حالت ارتجاعی در پوشک است. از دیگر فواید این لایه خشک و طبیعی نگه داشتن. پوست لطیف فرزند شما می باشد .

4- نوار چسب طرحدار .

این نوار چسب در جلوی پوشک قرار دارد .این چسب باعث می شود با باز و بسته نمودن های مکرر پوشک پاره نشود . که به آن گارد پوشک نیز گفته می شود و محل چسباندن چسب پوشک می باشد

5- پودر جاذب جهت جذب سریع . 

تمامی مایعات ناشی از ادرار کودک توسط پودر جاذب جذب می شود و هر چه مقدار این پودر بیشتر باشد پوشک از جذب بالاتری برخوردار است

6- پوشش زیرین (لایه کتان)

سری کودک خندان از لایه تنفسی کتان بهره می برد که مزیت سری جدید این محصول به سری دوستدار کودک می باشد . این لایه باعث می شود تا گردش هوا در داخل پوشک بسیار بیشتر و بهتر انجام شود و درعین حال اجازه خروج نم از پوشک را نمیدهد . هم چنین نرمی این لایه باعث می شود تا نوزاد احساس بهتری داشته باشد .

خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی 20

شما عزیزان می توانید پوشک کالمرز سایز 1 سری کودک خندان را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی دیجی 20 تهیه کنید و به راحتی آن را سفارش دهید .

هم چنین می توانید مقاله دیگر ما درباره پوشک کالمرز سری کودک خندان سایز 2  را ببینید.

خرید پوشک کالمرز سایز 1 سری کودک خندان

نشانی اینستاگرام ما : digi20site@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *