پوشک ساده کالمرز سایز بزرگ

پوشک ساده کالمرز سایز بزرگ

پوشک ساده کالمرز سایز بزرگ دارای 20 عدد پوشک سایز بزرگ می باشد که یکی از محصولات شرکت کالمرز است .این شرکت در زمینه تولید محصولات بهداشتی سلولزی فعالیت می کند . شرکت با به کار گیری دانش و نیروی کار متعهد به تولید محصولات بهداشتی می پردازد و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است .

قروشگاه دیجی 20 با توجه به سابقه کاری خود توانسته است. نمایندگی محصولات با کیفیت را اخذ کند. پوشک بچه کامل کالمرز یکی از بهترین برندهای  پوشک در ایران می باشد و جزء همین محصولات است. این شرکت پوشک کامل را در سایزهای ۱ تا ۶ تولید می کند .

پوشک کامل کالمرز در دو نوع کتان و غیر کتان عرضه می شود . تنوع در سایزها (۱تا۶)  یکی از ویژگی های مهم این برند است . سری کتانی این محصول دارای لایه کتان بیرونی می باشد. این شرکت جزء معدود شرکت هایی است که سایز ۶ را تولید می کند.

محصولات کالمرز در دو نوع بسته بندی تعداد زیاد و تعداد کم تولید می شوند . علاوه بر پوشک کامل این شرکت پوشک ساده را نیز تولید می کند . این سری از محصول در دو سایز بزرگ و کوچک تولید می شود .

این شرکت با تولید یک پوشک با کیفیت و با قیمت مناسب نظر مصرف کنندگان را جلب کرده است. اولین فاکتور در انتخاب یک پوشک مناسب، قدرت جذب رطوبت آن است.

پوشک های کالمرز دارای نشان استاندارد و سیب سلامت می باشد . این نشان دهنده این است. که این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است. هم چنین تاریخ تولید و انقضا نیز بر روی بسته ها درج شده است .

قیمت و خرید پوشک ساده کالمرز سایز بزرگ

شما عزیزان می توانید برای خرید این محصول به فروشگاه اینترنتی دیجی 20 مراجعه کنید . این فروشگاه در واقع یک عمده فروشی آنلاین است پس قیمت ها نیز در پایین ترین حد ممکن است . نسبت به قیمتی که می پردازید کیفیت خوبی خواهید داشت .شما می توانید برای خرید پوشک ساده کالمرز سایز بزرگ به سایت دیجی 20 مراجعه کنید . هم چنین می توانید ما را در اینستاگرام به نشانی  poshak_kalmerz@ نیز دنبال کنید .

شما می توانید مقاله دیگر ما درباره پوشک ساده کالمرز سایز کوچک را نیز ببینید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *